Neler Yapıyoruz ?

Doğaner Mimari Yönlendirme Sistemleri

Kurumsal

Doğaner Mimari Yönlendirme Sistemleri, 1991 yılında "Doğaner Reklam ve Dekorasyon" adıyla sektörde faaliyete başlamıştır. 2005 yılındaki yeniden yapılanma sonrasında "Doğaner Mimari Yönlendirme Sistemleri Dan. İns. Turz. Rek. İth. İhr. San. Ve Tic. Ltd. Şti." olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

İç ve dış mekan yönlendirme sistemleri üretimiyle faaliyete başlayan Doğaner: ürün yelpazesini genişleterek mimari açıdan ihtiyaç duyulan tüm iç ve dış mekan yönlendirme sistemlerini üretmektedir. Ürün grubuna, bombeli, düz sistem (plazma), lens kapakli iç ve diş mekan mimari yönlendirme panoları, exit (çıkış panoları), yangın çıkışı, ışıklı ve ışıksız info kabin sistemleri, çarpma bandı, köşe koruma bandı, iç ve dış mekan ışıklı/ışıksız totem ürünlerini de ekleyerek hizmet vermektedir.

Ürünlerimizin tamamı firmamız tarafından üretilmekte, satış ve pazarlaması da tarafımızdan yapılmaktadır.

"Doğaner" ürünleri modern mimari dizaynların tecrübeli tasarımcılarla birleşmesinin sonucudur.

Bütün ürünlerimiz ISO 9001 standartlarına uygun üretilmektedir. Ürünlerin tamamı 3 yıllık ürün garantisi taşımaktadır.

Doğaner'in uluslar arası sirket özelliğini taşımasında en önemli faktör ilkelerine sahip çıkmasıdır. Bu kapsamda firmamız, kurumsal yönetim politikası olarak benimsediği kalite, açıklık, dayanıklılık ve farklılık konularında gösterdiği performans ile sadece kaliteli ürün ve hizmet sunmakla kalmayıp, toplumsal sorumlulukları doğrultusunda faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir.

VIZYONUMUZ

Beş yıl içinde kendi sektörümüzde önce dünyanın en çok tercih edilen ilk beş markasından biri olmaktır.

AMACIMIZ,

· MIMARI YÖNLENDIRME SİSTEMLERİNDE LİDER OLMAK,

· YÖNLENDIRME SİSTEMİ SEKTÖRÜNÜ GELİŞTİRMEK,

· MÜŞTERİLERİMİZİN YABANCI BİR ÇEVREDE RAHAT VE GÜVENDE HİSSETMELERİNİ SAĞLAYACAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE YÖNELİK ÜRÜNLER ÜRETMEKTİR.